Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
HAKKIMIZDA

1987’den BU GÜNE
ERFA ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. , sektöründe bölgemizde lider bir kuruluş olarak, geniş bir yelpazede yer alan endüstriyel ürünleri, Eskişehir ve komşu illerdeki sanayi kuruluşlarına satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimiz DIN, ANSI, İSO standartları başta olmak üzere, her türlü standart da bağlantı elemanlarını ve hırdavat ürününü sağlayarak müşterilerine ulaştırmaktır.

Gedik Kaynak, Nuriş Kaynak, Egesan Aşındırıcı Taşlar, Atlas Zımpara, Standart Civata, İzeltaş El Aletleri, Bosch El Aletleri, Yıldız Gaz Armatürleri, Osaka Havalı El Aletleri, Cetaform, Kalekilit, Best Kimya Ürünleri, Hi-Paş Plastik (Çekmeceli Kutular ve Avadanlıklar ), WD-40 Bakım Spreyleri, Pars İş Güvenlik Ayakkabıları, Derby Kimya Ürünleri ve Çizmeleri gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bayiliklerini ve temsilciliklerini yapan firmamız, Eskişehir’den müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz en hızlı, en kaliteli ve en iyi fiyatlar ile müşterimizin yanında olmaktır.

Firmamızın hedefi; bu gün sahip olduğu bilgi birikimi, kalite güvencesi ve her geçen yıl arttırdığı ürün ve servis çeşitliliği sayesinde kazanmış olduğu itibar ile engin deneyimlerini yarınlara taşımaktır.